Menu

Level up, czyli dołącz do społeczności bloga na Facebooku!

Po wielu dniach namysłów, postanowiłem zaryzykować i założyć grupę motywacyjną na Facebooku. Osoby zainteresowane wolnością finansową powinny do niej dołączyć jak najszybciej – będzie ona aktualizowana przeze mnie kilka razy w tygodniu (taki jest plan).

Zdaję sobie jednocześnie sprawę z tego, że Was, czytelników, jest niewielu. No cóż… Bloga prowadzę non profit, nie nastawiony jestem na osiąganie z niego jakichkolwiek dochodów, więc nawet jeśli wyjdzie z tego przysłowiowa klapa to nic się nie stanie…

Społeczność powstała jako odpowiedź na swego rodzaju lukę, którą zauważyłem. Dodatkowo, grupa stanowić będzie społeczność blogową. Jeśli więc lubisz czytać mój blog i uważasz, że robię to dobrze – dołącz do społeczności. Zero spamu, a możesz wynieść wiele.

Co znajdę na tablicy grupowej?

  1. wartościowe linki do wpisów na blogach finansowych
  2. case study inwestycji mieszkalnych na cele najmu
  3. motywacyjne cytaty
  4. kulturę i przejrzystość
  5. otwartość poglądów (bardzo ważne dla mnie!)
  6. slow life

Grupa jest non-profit, nastawiona na poszerzanie wiedzy i jednocześnie dzielenie się nią. Jest to także oficjalny kanał komunikacyjny ze mną na Facebooku.

Kliknij w link poniżej i dopisz się do grupy już teraz!

https://www.facebook.com/groups/248327632166109/

Autor: Przemysław

23 lata. Zwariowany młody człowiek, który dąży do lepszego jutra. Wciąż się uczy sympatycznego życia. Uwielbia słuchać Indie Dance. Obecnie na drodze do niezależności finansowej.