Menu

Na dzień dobry

Nie będę ukrywał, że ten blog „otwierałem” już kilka razy. Za każdym razem się wypalałem lub po prostu nie chciało mi się tworzyć nowych treści. Z tym jest inaczej – tytuły następnych publikacji już mam zapisane w Evernote (około 40!), więc taka lista z całą pewnością pozwoli mi na dostarczenie Tobie wartościowych treści.

Nazywam się Przemek, a to jest mój blog o niezależności finansowej :-) Tematem wolności finansowej zainteresowałem się już kilka lat temu, gdzie był wysyp blogów o tej tematyce. Byłem wtedy biernym czytelnikiem, którego bardziej zadowalało samo czytanie niżeli robienie coś w tym kierunku. Poza tym, miałem wtedy 17-18 lat, więc mogłem stosunkowo mniej niżeli obecnie.

Powiedziałem sobie kiedyś, że do tego tematu wrócę i postaram się być aktywnym w działaniu. Obecnie jestem jedną nogą na etapie realizacji mojego planu, który zakłada, aby stać się wolnym człowiekiem. Posiadam już swoje sposoby na oszczędzanie pieniędzy, które przekładają się na przyzwoite oszczędności w skali roku. Postaram się przedstawić Ci je w kolejnych publikacjach. Główny temat bloga to wolność finansowa, ale zamierzam opublikować także wywiady, poradniki na temat inwestowania w nieruchomości czy treści, które pomogą Ci zaoszczędzić i inwestować mądrze swoje pieniądze.

Mam jeszcze kilka pomysłów w zanadrzu, ale nie chcę odkrywać wszystkich kart na samym początku.. ;)

Możesz mnie śledzić na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Autor: Przemysław

23 lata. Zwariowany młody człowiek, który dąży do lepszego jutra. Wciąż się uczy sympatycznego życia. Uwielbia słuchać Indie Dance. Obecnie na drodze do niezależności finansowej.

  • lapinou

    W sumie trochę to zabawne, ale naprawdę życzę powodzenia i zapału!

  • http://mysiak.net Przemysław Mysiak

    Dziękuję!